BEYOĞLU OTO EKSPERTİZ

BEYOĞLU OTO EKSPERTİZ

Oto mercek firması olarak birçok ilçeye verdiğimiz oto ekspertiz hizmetiyle, harcamalarınızı güvene almaktayız. Bu hizmetimizin amacı, Beyoğlu Oto Ekspertiz ile satın alacağınız araç hakkında bilmeniz gereken her konuda sizi aydınlatmaktır. Verdiğimiz bu hizmette ilk aşama, satın alacağınız arabanın incelenmesidir. Bunun için ekibimiz aracın özelliklerini incelemek için oto galeriye kadar gider. Bundan sonraki aşama da ise aracın tüm ayrıcalıkları, size ekspertiz raporu olarak sunulur. Böylelikle sahip olmak istediğiniz araç hakkında tüm ayrıntıları bilir, ona göre satın alırsınız. Bu hizmeti sağladığımız Beyoğlu oto ekspertiz şubemizde daima aktif hâlde çalışmaktadır. Yalnızca iletişim sağlayarak oto ekspertiz hizmetimiz hakkında bilgi alabilir ve bunun için ekip isteyebilirsiniz.

BEYOĞLU OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ

Satın almak istediğiniz aracın incelemesini yaptığımız oto ekspertiz hizmetimizde birçok hususu göz önünde bulundurmaktayız. Bu hizmeti veren Beyoğlu oto ekspertiz şubemiz, aracınızın incelemesinde fren testi uygulamaktadır. Bununla birlikte Beyoğlu şubemiz, arıza tespiti de yapmaktadır. Böylece size aracın kalitesini ve hasarını değerlendirip rapor etmektedir. Beyoğlu oto ekspertiz şubemizin araç kontrolü için size verdiği tek hizmet bunlar değildir. Oto mercek firmamızın Beyoğlu şubesi aynı zamanda, incelenen aracınıza boya kaporta testi de yapmaktadır. Siz de almak istediğiniz araç hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, iletişim numarasıyla irtibata geçerek size en yakın şubemizden hizmet alabilirsiniz.

İSTANBUL BEYOĞLU OTO EKSPERTİZ ŞUBESİ

Oto mercek firması olarak tüm şubelerimizde bu hizmeti, son derece kusursuz bir biçimde vermekteyiz. Alanında

Beyoğlu Oto Ekspertiz – İstanbul Oto Mercek

uzman çalışanlarımız, satın alacağınız araca fren testini sıkıntısız bir şekilde uygulamaktadır. Beyoğlu oto exspertiz şubemiz bu hizmette yalnızca kendi deneyimleri değil, firmamızın son teknoloji aletleriyle de inceleme yapmaktadır. Bununla birlikte yaptıkları uygulamalardan sonra size Beyoğlu şubemiz bir sonuç raporu hazırlamaktadır. Bu raporda beğendiğiniz aracın tüm özellikleri ve detaylı bilgileri yer almaktadır. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde nasıl bir araç satın alacağınızı detaylarıyla birlikte bilecek ve ona göre maddi harcama yapacaksınız. Firmamız size bu hizmeti sağlayabilmek için iletişim hattını daima aktif tutmaktadır. Arama yaparak hizmet istediğinde bulunabilirsiniz.

Oto Ekspertiz için hemen bizi arayabilir ya da randevu alabilirsiniz

Sütlüce Mahallesi Karaağaç Caddesi No :82B Beyoğlu/İstanbul

0850 302 22 84

[email protected]

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00

Cumartesi: 9:00 – 13:00