EYÜP OTO EKSPERTİZ

EYÜP OTO EKSPERTİZ

Eyüp oto ekspertiz hizmeti, satın alacağınız araç hakkında detaylı olarak bilgilenmeniz için verilir. Bu hizmeti alarak, bütçenizi sağlam tutar ve nasıl bir araba alacağınızı özellikleri ile birlikte bilirsiniz. Araç inceleme hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Ekspertiz hizmeti veren oto mercek firmamızın ise hem merkez firması hem de her ilçe de şubesi bulunmaktadır. Yani hangi ilçe de ikamet ediyorsanız, size bu hizmeti sıkıntısız bir biçimde ulaştırmaktayız. Bizimle sadece iletişim numarası ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Alacağınız bu hizmette, aracınızın freni hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olur ve bunu size vereceğimiz ekspertiz raporu ile incelersiniz. Eyüp oto ekspertiz şubemiz de oto mercek firmamıza bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Eğer Eyüp civarında ikamet ediyorsanız size bu şubemizin uzman kadrosuyla hizmet ulaştırmaktayız.

EYÜP OTO EKSPERTİZ ŞUBESİ

Son derece deneyimli çalışanlara sahip oto mercek firmamızın Eyüp oto ekspertiz şubesi aracınızın incelemesinde profesyonel bir şekilde fren testi uygulamaktadır. Yapılan bu test ile aracınızın freni hakkında detaylı bilgiyi ekspertiz raporunda ayrıntılı olarak incelersiniz. Diğer aşamalarda ise Eyüp şubemiz, alacağınız araca boya kaporta testi yapmaktadır. Eyüp oto ekspertiz şubemizin size verdiği oto inceleme hizmetinde ayrıca arıza tespiti de yapmaktadır. Uygulanan bu test ile beğendiğiniz aracın arıza durumu analiz edilerek, size raporda belirtilir. Tüm bu hizmet ayrıcalıklarından yararlanmak için iletişim hattımızı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL EYÜP OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ

Araç incelemesinde uyguladığımız birçok yöntem bulunmaktadır. Uzman

Eyüp Oto Ekspertiz

kadromuz bu yöntemleri uygularken dikkatli bir şekilde çalışmaya özen göstermektedir. Eyüp oto ekspertiz şubemiz de bu hizmetin gereklerini uygulayarak firmamızın son teknoloji aletlerini kullanmaktadır. Zaten firmamızın tüm şubelerinde faaliyet gösteren çalışanlarımız, mesleğinde tecrübeli ve sertifikalı kişilerdir. Son derece profesyonel bir biçimde size bu hizmeti sağlar ve satın alacağınız aracınızın tüm özellikleri hakkında sizi bilgilendirir. Tüm bu hizmetlerin sonunda oto mercek firmamızın Eyüp şubesi size bir sonuç raporu hazırlar ve araç ile ilgili her ayrıntıyı yazılı bir şekilde açıklar. Siz de eğer araç incelemesini uzman ellere bırakmak istiyorsanız, bu hizmeti en iyi şekilde veren firmamıza aktif iletişim hattından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz için haritadan bizi bulabilirsiniz. İletişim yerinden ya da randevu talebi ile hızlı, güvenli oto ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Sütlüce Mahallesi Karaağaç Caddesi No :82B Beyoğlu/İstanbul

0850 302 22 84

[email protected]

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00

Cumartesi: 9:00 – 13:00