FATİH OTO EKSPERTİZ

FATİH OTO EKSPERTİZ

İkinci el bir araç satın almak, aracını satmak ya da kendi aracıyla ilgili tespitler yaptırmak araç sahibi olan hemen herkesin en az bir kez uğraşması gereken olaylardır. Bütün bu işlemlerin ortak özelliği hepsi için bir otomobil eksperine ihtiyaç duymanız. İstanbul’da oto mercek Fatih Oto Ekspertiz olarak sizin otomobil eksperiniz biziz. Birçok farklı semtte hizmet veren şubelerimiz Fatih’te de aktiftir ve Fatih bölgesinde yaşayan tüm müşterilerimizin araçları için en doğru tespitleri yapmaktadır. Fatih oto ekspertiz; arıza tespiti, boya kaporta testi, fren testi gibi hizmetler vermektedir. Aracınızda tespit edilen tüm hasarlar ya da değişiklikler bir sonuç raporu ile belgelenir ve size ulaştırılır. Eksperin yaptığı tespitler resmiyette kayıt altında olmayıp sizleri bilgilendirme amaçlıdır.

İstanbul’da ikinci el araç satın almak istiyorsunuz ama aracın boyasıyla ilgili endişeleriniz mi var? Aracı götüreceğiniz kaliteli bir ekspertiz size hemen boya testi ile sonuç verebilir. Ve ya satın alacağınız araçta bir arıza tespiti yapabilir. Sizde bu sonuçlara bakarak ikinci eli alıp almamaya karar verirsiniz. Fatih oto ekspertiz bu işlemleri yaptırabileceğiniz güvenilir firmalardandır.

İSTANBUL FATİH OTO EKSPERTİZ ŞUBESİ

Bir oto ekspertizine ihtiyacım var ama doğru kişilere nasıl ulaşacağım derseniz, öncelikle seçeceğiniz ekspertiz firması sizin izniniz olmadan aracınıza dokunmamalı. Unutmayın araçlara yapılan tüm test ve işlemler araç sahibinin bilgisi ve kontrolünde olmalıdır. Sizin izin vermediğiniz bir test aracınıza yapılamaz. Fatih Oto Ekspertiz olarak tüm bunlara dikkat edilmektedir. Örneğin çoğu firmada kişiler araçlarını fren testi için bırakırken sürüş testi vb. işlemler adı altında araçlarının kullanıldığını söylüyor. Firmanızın bütün bu yanlışlıklarla sizleri mağdur etmesini istemiyorsanız ekspertiz firması seçerken iyi bir araştırma yapmalısınız.

Sütlüce Mahallesi Karaağaç Caddesi No :82B Beyoğlu/İstanbul

0850 302 22 84

[email protected]

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00

Cumartesi: 9:00 – 13:00