GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ

GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ

İstanbul ilinde Güngören oto ekspertiz hizmeti ile araçların iç dış ekspertizini, fren testini, boya kaporta testini, motor performansını detaylı güvenilir, tarafsız sonuçlarla hizmet alabilirsiniz. Son dönemde ikinci el oto alımı sıklıkla rastladığımız durumlardan biri haline geldi. Daha çok düşük bir fiyatla araç sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bu durumda, araç hakkında bilgi sahibi olmak için oto ekspertizlerine olan ilgi de artmaktadır. İkinci el oto alım ve satımında aracın yalnızca sorunsuz dış görünüşüne aldanmamalıyız. Birçok satıcının başvurduğu ‘‘doktordan temiz araba’’, ‘’ bayandan ikinci el araba’’ gibi ilanlara sakın ola kanmayın. Araç dışardan iyi durumda görünse de tecrübeli bir uzmana danışmadan karar vermeyin. Satın alacağınız aracı oto eksperlerine kontrol ettirerek, daha önceki yaşadığı sorunları öğrenebilir ya da aracı aldıktan sonra size çıkarabileceği sorunların raporunu alabilirsiniz. Böylelikle uzman bir oto ekspertizinin raporuna göre ya başka bir aracı tercih edebilir ya da aracın durumuna göre fiyatın düşürülmesini isteyebilirsiniz.

GÖNGÖREN OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Her şeyde olduğu gibi bu durumda da en iyi ve en doğru bilgileri alabileceğimiz bir firmadır. Danışmalı, yatırımımızı verilen rapora göre yapmalıyız. Bu konuda en güvenilir, tarafsız uzmanlarla ve son teknoloji ürünlerle çalışan Güngören Oto Ekspertiz firmamız size en kaliteli hizmeti vermektedir.

İSTANBUL GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ ŞUBESİ

Oto mercek firması olarak size en yakın şubelerimizde bu konuda en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli ve uzman oto eksperlerimiz tarafından aracınız tepeden tırnağa kontrol edilirken, son teknoloji ürünleri ile işimizi en kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu sayede aracınızın oto ekspertiz sonucunun doğruluğundan hiçbir şüphe duymaksızın araç alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kontrol aşamasında aracınızın kapasitesi ve fiziki durumu, motor gücü testi, aracın performansı, ittirme gücü, fren durumu, kaporta ve boya kontrolleri, mekanik ve alt kontroller (aracın kaput içi mekanik durumu kontrolü), diagnostik kontroller gibi tespit ve analizler uzman oto eksperleri tarafından rapor edilir.

Güngören Oto Ekspertiz

Aracın daha önceki arızasını tespit etmek ya da sonradan oluşabilecek arızaları önlemek için yapılan Diagnostik kontroller sayesinde aracın çalışmayan ya da yanlış çalışan sistemleri hakkında veri elde edilir. Tüm bu kontrol ve tespitler İstanbul Oto Ekspertiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Güngören Oto ekspertiz güvencesiyle araç alım satımınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz

Sütlüce Mahallesi Karaağaç Caddesi No :82B Beyoğlu/İstanbul

0850 302 22 84

[email protected]

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00

Cumartesi: 9:00 – 13:00