ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ

ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ

İstanbul’da otomobilinizdeki arızaları tespit ettirmek istiyorsanız sizin için en doğru adres İstanbul’un birçok semtinde hizmet veren oto mercek firması. Bu firma Şişli oto ekspertiz firmaları arasında bir numara. Yıllardır çalıştığımız işinin ehli elemanlarla size araçların arıza tespiti ve sonuç raporu gibi konularda kaliteli hizmetler veriyoruz. Aracınızı bize güvenle emanet edebilirsiniz. Oto mercek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yılların verdiği tecrübeyle ve her geçen gün kendini daha da geliştirerek çalışmaktadır. Firmamızın Şişli şubesine ulaşarak kendi aracınız ya da satın almayı düşündüğünüz herhangi bir araçla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ

Türkiye’de birçok oto ekspertiz firması var. Çoğu firma sıradan elemanlarla araçlara zarar verecek işleler yapabiliyor ve ortaya deneyimsizliğinin sonucu olan yanlış tespitler çıkarabiliyor ve ya eksik raporlar sonucu araç sahibi mağdur oluyor. Şişli oto ekspertiz siz değerli araç sahiplerini hiçbir şekilde mağdur etmez. Aracınızla ilgili yapılan tüm testler ve hizmetler sizin bilginiz ve izninizle uygulanır. Böylelikle bizimle çalıştığınızda aracınız için endişelenmezsiniz. Şişli’de yaşayanlar için hem uygun fiyatlı hem de en tecrübeli ekspertiz firması olarak oto mercek size hizmet vermekten gurur duyuyor.

ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Şişli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Oto mercek firması adı altında Şişli semtinde size verdiğimiz araç hizmetleri:
Fren testi
Arıza tespiti
Sonuç raporu
Boya kaporta test

Sizlere bu hizmetlerin dışında araç sahibi izni ile sürüş testi hizmeti de vermekteyiz. Aracınıza uygulanan tüm testler ve sonuçları size vereceğimiz sonuç raporunda yazılı olarak belgelenecektir. Şişli oto ekspertiz profesyonel anlamda gerçekleştirdiği araç testleri ile başınızı ağrıtmaz. İkinci el araç alacağınızda güven konusunda sıkıntı yaşadığınızı ve kazandığınızı parayı size yanlış bilgi verilen bir arabaya dökmek istemediğinizi biliyoruz. Oto mercek firması olarak bizde tam bu noktada yanınızdayız. Satın almak istediğiniz ikinci el aracı bize getirerek aracın A’dan Z’ye tüm hasar ve boyalarını tespit ettirebilir bunun sonucunda aracı alıp almamaya karar verebilirsiniz.

İstanbul’un Şişli dahil birçok semtinde sizlere doğru araç arıza tespitleri yapıyoruz. Oto Ekspertiz firmasıyla hala tanışmadıysanız sizde Şişli şubemize uğrayabilirsiniz

Sütlüce Mahallesi Karaağaç Caddesi No :82B Beyoğlu/İstanbul

0850 302 22 84

[email protected]

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00

Cumartesi: 9:00 – 13:00